Arena Mody - Gry dla dziewczyn
 
 

Arena Mody

Arena Mody – to gra społecznościowa skierowana do wszystkich dziewczynek. W grze wcielasz się w młodą, pełną ambicji modelkę, która pragnie zostać najbardziej rozpoznawalną gwiazdą świata mody.
Przygodę w świecie mody zaczynamy od stworzenia własnej postaci w której to my decydujemy o jej wyglądzie i charakterystyce wybierając m.in. fryzurę, oczy, nos itd.. tworząc w ten sposób modelkę w swoim własnym stylu. Świat mody to jednak nie tylko sam wygląd, ale także wiele innych czynników, które przyczynią się do zrobienia kariery. W grze zarabiamy pieniądze wykonując jeden z dostępnych zawodów takich jak fryzjerka czy piosenkarka, a także dzięki wygranym rywalizacjom z innymi modelkami na wybiegu. Dzięki zarobionym pieniążkom możemy rozwijać niezbędne w zawodzie modelki styl, kreatywność, hojność czy lojalność. W grze gramy za darmo, ale aby zagrać musimy się zarejestrować.

Sterowanie – myszką.

Aktualnie grasz w Arena Mody - jedną z fantastycznych gier z kategorii Gry MMO. Nie zapomnij zagrać w inne niesamowite gry dla dziewczyn, które przygotowane zostały z myślą o małych i wiekszych damach. Dziewczynki znajdą tu super gry, które potrafią wciągnąć na wiele godzin...

4 342
Trwa ładowanie gry...
Ocena Gry: 8.8. Liczba ocen: 28.
Chwileczkę...

Podobne Gry:


© 2013 - 2018. All Rights Reserved. Gry dla dziewczyn