Cudowny Manikiur Elsy

Cudowny Manikiur Elsy (Ice Queen Nails Spa) – Odkryj piękny i kolorowy świat manicure w Spa Królowej Krainy Lodu. Pracują tu najlepsi fachowcy. Dołącz do nich.

Elsa ma wielką moc, która zamknięta jest w jej drobnych dłoniach. Ręce królowej posiadają potęgę magii lodu. Im częściej z niej korzysta, tym bardziej naraża swoje dłonie i paznokcie na działanie mrozu, który jak wiesz, może naprawdę uszkodzić skórę. Aby zminimalizować szkodliwe skutki tych działań zacznijmy od stosowania zabiegów pielęgnacyjnych i ochronnych na jej śnieżnobiałych dłoniach. Nałożone maseczki je nawilżą a pilniczkiem można spiłować popękane paznokcie. Wybierz kształt paznokci i zacznij szaloną twórczość. Wybieraj kolory lakierów, nakładaj wzorki i hennę. Przyozdób jej dłonie bransoletkami i pierścionkami. Królowa Elsa pokocha Twoje pomysły, a całe królestwo będzie zahipnotyzowane przez jej niesamowitą paznokcie.

Sterowanie – palcem (tablet) myszką (komputer)

Aktualnie grasz w Cudowny Manikiur Elsy - jedną z fantastycznych gier z kategorii Gry Księżniczki. Nie zapomnij zagrać w inne niesamowite gry dla dziewczyn, które przygotowane zostały z myślą o małych i wiekszych damach. Dziewczynki znajdą tu super gry, które potrafią wciągnąć na wiele godzin...

Trwa ładowanie gry...

Podobne Gry:


© 2013 - 2021. All Rights Reserved. Gry dla dziewczyn