Dziewczyńskie Porządki

Dziewczyńskie Porządki czyli sprzątanie dziewczęcego pokoju czas zacząć! W tej grze Twoim zadaniem jest uporządkowanie zabawek. Aby zrobić porządek w naszym pokoiku musimy poukładać przedmioty na planszy w poziome lub pionowe rzędy. Robimy to poprzez zamianę sąsiadujących ze sobą elementów. Jeśli znajdą się obok siebie co najmniej trzy takie same elementy te znikają a na ich miejsce wpadają kolejne. Za zrobienie trójki my dostajemy punkty oraz dodatkowe sekundy. Warto się spieszyć ponieważ w tej grze gra się na czas i trzeba usunąć odpowiednie przedmioty w konkretnym czasie.
Cała rozgrywka składa się z pięciu coraz to trudniejszych etapów. Na każdym kolejnym mamy do uporządkowania więcej zabawek. Miłego Sprzątania i Grania!

Sterowanie – myszką.

Aktualnie grasz w Dziewczyńskie Porządki - jedną z fantastycznych gier z kategorii Gry Puzzle. Nie zapomnij zagrać w inne niesamowite gry dla dziewczyn, które przygotowane zostały z myślą o małych i wiekszych damach. Dziewczynki znajdą tu super gry, które potrafią wciągnąć na wiele godzin...

3 206
Trwa ładowanie gry...
Ocena Gry: 7.6. Liczba ocen: 14.
Chwileczkę...

Podobne Gry:


© 2013 - 2017. All Rights Reserved. Gry dla dziewczyn