Elena z Avaloru w Pracowni Krawieckiej

Elena z Avaloru w Pracowni Krawieckiej (Latina Princess Magical Tailor)- Nadchodzi wielka fiesta. Ulubiona zabawa dla wszystkich mieszkańców Avaloru. Czy każdy ma już odpowiedni strój?

Młodsza siostra księżniczki Eleny miała tyle ciekawych zajęć z przyjaciółkami, że na przeddzień zabawy uświadomiła sobie, że jeszcze nie ma sukni na tę okazję. Byłaby to prawdziwa tragedia dla niej, gdyby z tego powodu nie mogła pójść. Ale od czego ma się starszą siostrę, która na dodatek potrafi szyć. Popędziła więc do niej u Elena zgodziła się zrobić dla niej cudowną kreację. Ma do tego nawet własną pracownie. Niestety, jak się okazało, jest on w opłakanym stanie. Różne rzeczy leżą w niewłaściwych miejscach i jest bałagan. trzeba będzie to szybko uprzątnąć, zanim zabierzemy się do projektowania i szycia. Wspólnymi siłami pójdzie nam szybko i sprawnie i będzie można zaprosić mała księżniczkę na przymiarkę i zabrać się do roboty, aby zdążyć na bal.

Sterowanie – palcem (tablet) myszką (komputer)

Aktualnie grasz w Elena z Avaloru w Pracowni Krawieckiej - jedną z fantastycznych gier z kategorii Gry Księżniczki. Nie zapomnij zagrać w inne niesamowite gry dla dziewczyn, które przygotowane zostały z myślą o małych i wiekszych damach. Dziewczynki znajdą tu super gry, które potrafią wciągnąć na wiele godzin...

1 644
Trwa ładowanie gry...

Podobne Gry:


© 2013 - 2021. All Rights Reserved. Gry dla dziewczyn