Elsa Real Makeover

Elsa Real Makeover (Ice Queen Real Makeover) – Śnieżnobiała i delikatna cera wymaga bardzo delikatnych kosmetyków. Elsa, jako królowa musi się zawsze prezentować nienagannie.
Po obudzeniu się, Elsa ma zaledwie chwilę, aby pobyć sama zanim wezwą ją królewskie obowiązki. Tego czasu ma mało a tym czasem na buzi pojawiły się jakieś zmiany trądzikowe. Należałoby się tym szybciutko zająć. Wejdź do zamku Królowej i pomóż jej przeprowadzić zabiegi kosmetyczne. Trzeba rozwiązać jej problemy ze skórą używając różnych iskrzących maseczek. Baw się i używaj wszystkie akcesoria aby jaj cera była promienna i zdrowa. Kombinuj i eksperymentuj ze wszystkimi rodzajami makijażu. Wybierz piękną suknię dopasowaną do królewskiej roli. Pełna powabu będzie się cudownie prezentować siedząc na tronie, przyjmując oficjalne wizyty posłów, jak i biorąc udziała w balu, który wieczorem będzie urządzany na cześć znamienitych gości.

Sterowanie – palcem (tablet) myszką (komputer)

Aktualnie grasz w Elsa Real Makeover - jedną z fantastycznych gier z kategorii Gry Księżniczki. Nie zapomnij zagrać w inne niesamowite gry dla dziewczyn, które przygotowane zostały z myślą o małych i wiekszych damach. Dziewczynki znajdą tu super gry, które potrafią wciągnąć na wiele godzin...

Trwa ładowanie gry...

Podobne Gry:


© 2013 - 2021. All Rights Reserved. Gry dla dziewczyn