Farmerama - Gry dla dziewczyn
 
 

Farmerama

Farmerama to gra społecznościowa MMO w której czeka na Ciebie wiele farmerskich wyzwań. A więc zakładamy farmę i od razu zakasamy rękawy biorąc się do roboty. Na początku oczywiście nasze gospodarstwo wygląda ubogo bo składa się między innymi ze stodoły, obornika i zbiornika na wodę, a do uprawy mamy zaledwie parę rodzajów roślin, ale na początek to wystarczy.
Wraz z systematyczną pracą na farmie nasze gospodarstwo rośnie w siłę. Stawiamy budynki, hodujemy zwierzęta i uprawiamy roślinki co skutkuje zyskami, które to z kolei znów możemy zainwestować w rozwój.
W grę Farmerama grasz w przeglądarce, a aby zagrać kliknij GRAJ. Gra otworzy się w nowym oknie gdzie trzeba się zarejestrować. Gra jest bardzo intuicyjna i wszystko w niej jest po polsku więc bez problemu się połapiesz.

Sterowanie – przy pomocy myszy.

Aktualnie grasz w Farmerama - jedną z fantastycznych gier z kategorii Gry Farma. Nie zapomnij zagrać w inne niesamowite gry dla dziewczyn, które przygotowane zostały z myślą o małych i wiekszych damach. Dziewczynki znajdą tu super gry, które potrafią wciągnąć na wiele godzin...

16 613
Trwa ładowanie gry...
Ocena Gry: 8.3. Liczba ocen: 68.
Chwileczkę...

Podobne Gry:


Uwaga! Serwis grydladziewczyn.pl jest na sprzedaż. Skontaktuj się!
© 2013 - 2018. All Rights Reserved. Gry dla dziewczyn