Kolorowanka Kucyki - Gry dla dziewczyn
 • 
 • Kolorowanka Kucyki

  Gry dla dziewczyn: Kolorowanka Kucyki

  Kolorowanka Kucyki (Pony Coloring Game) – pokoloruj kucyki Pony i ich okolicę dokładnie tak, jak chcesz. Myszka staje się teraz Twoim pędzlem. W lewym dolnym rogu widzisz paletę z kolorami. Kliknij na któryś odcień i wybierz odpowiedni kolor. Kiedy najedziesz pędzlem na obrazem element podświetli się na wybrany przez Ciebie kolor. Kliknij, aby zamalować go.
  A znasz historię kucyków Pony i głównej bohaterki Twilight Sparkle? Wraz ze swoim asystentem Spikem przybywa na polecenie swej mentorki Księżniczki Celestii do miasteczka Ponyville, aby dowiedzieć się czegoś o przyjaźni. Twilight zaprzyjaźnia się z pięcioma innymi kucykami: Applejack, Rarity, Fluttershy, Rainbow Dash i Pinkie Pie. Każda z nich reprezentuje inne oblicze przyjaźni, które okazują się być kluczowymi elementami Klejnotów Harmonii. Kucyki przeżywają wspólne przygody i pomagają innym mieszkańcom Ponyville i okolic, a także rozwiązują problemy we własnych przyjaźniach.

  Sterowanie – klikaj myszką.

  Aktualnie grasz w Kolorowanka Kucyki - jedną z fantastycznych gier z kategorii Gry Malowanki. Nie zapomnij zagrać w inne niesamowite gry dla dziewczyn, które przygotowane zostały z myślą o małych i wiekszych damach. Dziewczynki znajdą tu super gry, które potrafią wciągnąć na wiele godzin takie jak: gry MLP, ubieranie, robienie makijażu, paznokci oraz pielęgnacja czy dekorowanie i wiele innych.

Trwa ładowanie gry...
VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.0/10 (liczba ocen: 248)
Grano już: 35 156 razy

Inne gry w kategorii: Gry Malowanki