Kraina Fantazji

Kraina Fantazji (Fantasy Land – Hidden Secrets) – zagraj w tą superową grę dla dziewczyn, która przeniesie Cię do jednego z trzech fantastycznych landów. Na początku Twoim zadaniem jest odgadnięcie, któremu elementowi odpowiada kontur i umieszczenie tego elementu we właściwym miejscu. Następnie do ubrania będziemy mieli trzy dziewczynki z których każda jest „z innej bajki”. Mamy więc: Princess Land (Świat Księżniczek – przebieramy dziewczynkę za księżniczkę), Cartoon Land (Świat Kreskówek – ulubionymi bajkami tej dziewczynki są kreskówki – pomóż jej wybrać odpowiedni strój) oraz Wonder Land (Świat Magii gdzie mamy tylko czarujące stroje).
Baw się, przebieraj i wybierz swoją ulubioną postać, którą możesz wydrukować lub zapisać, bo jak wiemy w Krainie Fantazji wszystko się może zdarzyć.

Sterowanie – przy pomocy myszy.

Aktualnie grasz w Kraina Fantazji - jedną z fantastycznych gier z kategorii Gry Księżniczki. Nie zapomnij zagrać w inne niesamowite gry dla dziewczyn, które przygotowane zostały z myślą o małych i wiekszych damach. Dziewczynki znajdą tu super gry, które potrafią wciągnąć na wiele godzin...

10 032
Trwa ładowanie gry...
Ocena Gry: 8.6. Liczba ocen: 172.
Chwileczkę...

Podobne Gry:


© 2013 - 2017. All Rights Reserved. Gry dla dziewczyn