Manikiur dla Super-Barbie

Manikiur dla Super-Barbie (Superhero Doll Manicure) – Ratując świat trudno jest pilnować paznokci i ich stanu. Nic więc dziwnego, że Barbie zaniedbała nieco ich wygląd.

Przygotuj wszystkie niezbędne kosmetyki i maseczki, aby przeprowadzić zabiegi pielęgnacyjne na dłoniach Barbie. Stopień zniszczeń, do jakich dopuściła nasza Super-bohaterka jest znaczny ale da się to jeszcze doprowadzić do porządku. Zastosuj kremy i maski, które po nałożeniu na dłonie nawilżą skórę i wygładzą ją. Pilnikiem nadaj paznokciom nowy i estetyczny kształt. Popękanym pazurkom mówimy stanowcze „nie”. Za to jesteśmy, jak najbardziej za tym, aby wykorzystać tę chwilę i pomalować je na nowe i fajne kolorki. Można dodać jakieś wzorki. W naszym salonie kosmetycznym znajdą się też z pewnością jakiejś bransoletki i pierścionki. Na takich ładnych dłoniach będą się prezentować ślicznie a przecież wiadomo, że Barbie docenia dobry styl.

Sterowanie – palcem (tablet) myszką (komputer)

Aktualnie grasz w Manikiur dla Super-Barbie - jedną z fantastycznych gier z kategorii Gry Barbie. Nie zapomnij zagrać w inne niesamowite gry dla dziewczyn, które przygotowane zostały z myślą o małych i wiekszych damach. Dziewczynki znajdą tu super gry, które potrafią wciągnąć na wiele godzin...

Trwa ładowanie gry...

Podobne Gry:


© 2013 - 2021. All Rights Reserved. Gry dla dziewczyn