Modelki Shopaholic - Gry dla dziewczyn
 
 

Modelki Shopaholic

Modelki Shopaholic (Modelki Shopaholic) – na początek wybierz jedną z trzech dostępnych modelek i kliknij OK. W następnym kroku wpisz swoje dane: imię lub pseudo, wiek oraz wybierz znak zodiaku. Jeśli udało Ci się wypełnić wszystkie powyższe dane to super, teraz dostaniesz pierwsze pieniążki na zakupy i już możesz spróbować wcielić się w zakupoholiczkę. Użyj swojego zmysłu stylu i elegancji w połączeniu z dobrym zarządzaniem pieniędzmi aby osiągnąć szczyty czyli zostać modelką z prawdziwego zdarzenia.
Wybieraj spośród wielu sklepów, poluj na promocje i przeceny, kupuj, a przede wszystkim świetnie się baw jako modelowa zakupoholiczka:). Udanych zakupów! A jak Ci się znudzi ta gra zajrzyj do Nowego Jorku Shopaholic: New York lub Paryża Shopaholic: Paris.

Aktualnie grasz w Modelki Shopaholic - jedną z fantastycznych gier z kategorii Gry Symulacje. Nie zapomnij zagrać w inne niesamowite gry dla dziewczyn, które przygotowane zostały z myślą o małych i wiekszych damach. Dziewczynki znajdą tu super gry, które potrafią wciągnąć na wiele godzin...

4 576
Trwa ładowanie gry...
Ocena Gry: 8.6. Liczba ocen: 55.
Chwileczkę...

Podobne Gry:


© 2013 - 2019. All Rights Reserved. Gry dla dziewczyn