Na Farmie Dziadka - Gry dla dziewczyn
 
 

Na Farmie Dziadka

Na Farmie Dziadka (Grandpa’s Farm) – pewnie nie raz byliście na wsi, a jeśli macie tam dziadków to już w ogóle macie wielkie szczęście. Na wsi można się świetnie rozerwać, jest dużo przestrzeni, pooglądać dziadkowy dobytek, a jeśli dziadek nam pozwoli to będziemy mogli zabawić się w farmera.

Tak jest i w naszej grze przenosimy się na dziadkową farmę, a tam czeka na nas mnóstwo pracy. Będziemy sadzić, podlewać i pielęgnować. Wszystko po to aby w końcu zbierać na początku skromne plony, a potem coraz solidniejsze. Zaczynamy od zboża i pomidorów, następnie hodujemy marchewkę, potem truskawki, arbuzy i tak po kolei. Z czasem rozwijamy nasz wiejski biznes inwestując w nowe produkty rolne i trzodę. Z czasem nasza farma zyska także na wyglądzie, a na nas spadnie więcej obowiązków.

Sterujemy – myszką.
Menu – sklep, zapis gry i „sleep” – czyli przejście do kolejnego dnia znajdziemy na dole z lewej strony ekranu klikając na naszą farmerkę.

Aktualnie grasz w Na Farmie Dziadka - jedną z fantastycznych gier z kategorii Gry Farma. Nie zapomnij zagrać w inne niesamowite gry dla dziewczyn, które przygotowane zostały z myślą o małych i wiekszych damach. Dziewczynki znajdą tu super gry, które potrafią wciągnąć na wiele godzin...

4 153
Trwa ładowanie gry...

Podobne Gry:


© 2013 - 2021. All Rights Reserved. Gry dla dziewczyn