Obiadek u Mamy - Gry dla dziewczyn
 
 

Obiadek u Mamy

Obiadek u Mamy (Momma’s Diner) – w tej grze dla dziewczyn przenosimy się do restauracji u Mamy. Twoim zadaniem będzie obsługiwanie przybywających do naszego lokalu gości. W każdym z poziomów musisz zarobić odpowiednią ilość pieniążków aby przejść dalej. Naszych gości obsługujesz albo w restauracji przy stolikach (obiad dla kilku osób) albo przy barze (przekąska, kanapka dla jednej osoby).
Nasze zadanie wygląda tak: klient pojawia się drzwiach naszej restauracji, pokazujemy mu miejsce do siedzenia – klikamy na niego i przeciągamy, podchodzimy i zbieramy zamówienie (klikamy na klienta), wykonujemy posiłek (przechodzimy do kuchni). Gdy nasi goście zakończą spożywanie posiłków zbieramy kaskę i czym prędzej obsługujemy kolejne osoby. I tak co dzień:). Powodzenia!

Aktualnie grasz w Obiadek u Mamy - jedną z fantastycznych gier z kategorii Gry Gotowanie. Nie zapomnij zagrać w inne niesamowite gry dla dziewczyn, które przygotowane zostały z myślą o małych i wiekszych damach. Dziewczynki znajdą tu super gry, które potrafią wciągnąć na wiele godzin...

2 205
Trwa ładowanie gry...
Ocena Gry: 8.1. Liczba ocen: 15.
Chwileczkę...

Podobne Gry:


Uwaga! Serwis grydladziewczyn.pl jest na sprzedaż. Skontaktuj się!
© 2013 - 2018. All Rights Reserved. Gry dla dziewczyn