Perfekcyjny Makijaż Współczesnej Księżniczki - Gry dla dziewczyn
 
 

Perfekcyjny Makijaż Współczesnej Księżniczki

Perfekcyjny Makijaż Współczesnej Księżniczki (Modern Princess Make-up) – A co by było gdyby prawdziwe księżniczki żyły pośród nas? Jak by się ubierały? Jak by się malowały i co by robiły w wolnym czasie?

Prawdziwe księżniczki istnieją. Mają codzienne życie i swoje troski. A jak się malują i ubierają na jakieś ważne uroczystości, możemy czasem zobaczyć w mediach. A co by było, gdyby do Twojego salonu kosmetycznego przyszła taka współczesna księżniczka i potrzebowała makijażu na jakiś bal? Jako profesjonalistka na pewno byś ją zaprosiła do środka, wskazała fotel i otwarła swój kosmetyczny przybornik, aby wyczarować z niego najpiękniejszy makijaż. Jeśli wszystko się zgadza, to teraz masz okazję wprowadzić słowa w czyn bo oto w księżniczka stoi w progach. I potrzebuje właśnie makijażu, pomocy w wyborze najlepszej fryzury i dodatków, które podkreślą jej delikatną urodę. Klikaj i stwórz perfekcyjny look dla niej.

Sterowanie – palcem (tablet) myszką (komputer)

Aktualnie grasz w Perfekcyjny Makijaż Współczesnej Księżniczki - jedną z fantastycznych gier z kategorii Gry Księżniczki. Nie zapomnij zagrać w inne niesamowite gry dla dziewczyn, które przygotowane zostały z myślą o małych i wiekszych damach. Dziewczynki znajdą tu super gry, które potrafią wciągnąć na wiele godzin...

328
Trwa ładowanie gry...
Ocena Gry: 5.6. Liczba ocen: 5.
Chwileczkę...

Podobne Gry:


Uwaga! Serwis grydladziewczyn.pl jest na sprzedaż. Skontaktuj się!
© 2013 - 2018. All Rights Reserved. Gry dla dziewczyn