Piękna na Plaży

Piękna na Plaży (Beach Beauty) –  Wakacje. Wakacje. Wakacje. Trzy słowa, które zawierają  sobie całą masę przyjemności. Słońce, plaża, woda, góry, spacery, zachody słońca. Do wyboru.

Jeśli ktoś postawił na spędzanie wakacji nad morzem, jeziorem lub innym zbiornikiem wodnym, to wie, że bikini lub strój kąpielowy jest niezbędny. Pozwala się opalać i pływać. Ale, gdy najdzie ochota na spacery po plaży przydadzą się sandałki, aby nie poranić sobie stóp o muszelki. A wieczorem, jak powieje chłodniejszy wiar znad wody można się okryć paero. Biżuteria? Czemu nie. Może pójdziemy na wieczorną imprezę pod gołym niebem. Przygotuj perfekcyjny i dopasowany na różne okazje strój plażowy. Klikaj kategorię z rami po prawej stronie i przeglądaj propozycje. Dopasuj różne elementy do siebie i ruszaj na podbój najsłynniejszych wakacyjnych miejscówek.

Sterowanie – palcem (tablet) myszką (komputer)

Aktualnie grasz w Piękna na Plaży - jedną z fantastycznych gier z kategorii Gry Ubieranki. Nie zapomnij zagrać w inne niesamowite gry dla dziewczyn, które przygotowane zostały z myślą o małych i wiekszych damach. Dziewczynki znajdą tu super gry, które potrafią wciągnąć na wiele godzin...

Trwa ładowanie gry...

Podobne Gry:


© 2013 - 2021. All Rights Reserved. Gry dla dziewczyn