Piłko-Fanka

Piłko-Fanka (Soccer Dress-Up) – Zbliża się wielkie święto piłki nożnej. Ma ona fanów na całym świecie. Czy znajdą się takie fanki wśród dziewczyn.

Poznaj prawdziwą fankę piłki nożnej, która nie opuszcza ani jednego meczu swojej ulubionej drużyny. Ale na taki mecz nie może się przecież udać ubrana nie odpowiednio. Dobierz jej szaloną i zwracającą uwagę fryzurę. Koszulkę i spódnicę lub spodenki. Do tego fajny kapelusz albo praktyczną czapeczkę. Jaką drużynę będziemy dopingować? Wybierz jedną z nich. A jak wybierać. Propozycje znajdują się w ramce po lewej stronie. Klikając w jedną z ikonek przechodzisz do propozycji a przeglądasz je klikając z strzałkę. Przejrzyj sobie te różne zestawy. Eksperymentuj i próbuj różnych wariantów, aż wreszcie uzyskasz zadowalający Cię efekt. Zostań stylistką fan-klubu drużyny piłkarskiej i dopinguj ich całym sercem. Teraz już tylko trzeba poczekać na kolejne gole.

Sterowanie – palcem (tablet) myszką (komputer)

Aktualnie grasz w Piłko-Fanka - jedną z fantastycznych gier z kategorii Gry Ubieranki. Nie zapomnij zagrać w inne niesamowite gry dla dziewczyn, które przygotowane zostały z myślą o małych i wiekszych damach. Dziewczynki znajdą tu super gry, które potrafią wciągnąć na wiele godzin...

Trwa ładowanie gry...

Podobne Gry:


© 2013 - 2021. All Rights Reserved. Gry dla dziewczyn