Przytulny Zimowy Wieczór z Elsą

Przytulny Zimowy Wieczór z Elsą (Cozy Girls Night In) – Gdy za oknem zawierucha, kiedy zimny wiatr wciąż dmucha, śniegiem, deszczem sypie w oczy. Udziel Elsie swej pomocy.
Elsa ma ochotę na przytulny wieczór z przyjaciółkami. Pogoda nie zachęca do wyjścia, więc spotkanie będzie w kameralnej atmosferze. Merida i Barbie z ochotą przyjęły zaproszenie i nie mogą się doczekać.Czas im szybciej mienie, jeśli spędzą go razem i już zaczną przygotowania do wieczora. Bardzo liczą na Twoją fachową pomoc. Ale i udział we wspólnej zabawie. Barbie wpadła na pomysł, żeby zagrać w butelkę, ale w unowocześnionej i fajniejszej wersji. Po grze pomóż im wybrać aplikacje z innymi zabawami. Zobacz, jakie słodkości mogą trafić na stół. Zapełnij im czas dzięki czasopismom dla kobiet i eksperymentami kosmetycznymi. Ciepełko, towarzystwo i zabawa.
Sterowanie – palcem (tablet) myszką (komputer)

Aktualnie grasz w Przytulny Zimowy Wieczór z Elsą - jedną z fantastycznych gier z kategorii Gry Barbie. Nie zapomnij zagrać w inne niesamowite gry dla dziewczyn, które przygotowane zostały z myślą o małych i wiekszych damach. Dziewczynki znajdą tu super gry, które potrafią wciągnąć na wiele godzin...

Trwa ładowanie gry...

Podobne Gry:


© 2013 - 2021. All Rights Reserved. Gry dla dziewczyn