Na Ratunek Śpiącej Królewnie

Na Ratunek Śpiącej Królewnie (Save Sleeping Beauty) – Zła czarownica w zemście rzuciła klątwę na córkę królewskiej pary. I zgodnie z przeznaczeniem królewna usnęła snem kamiennym, z którego wybudzić ją może tylko pocałunek prawdziwej miłości. Sto albo i więcej lat czekała na tego, który zdejmie z niej czar. I nareszcie królewicz ją odnalazł. Już lada chwila ją pocałuje, ale to nie może być byle jakie cmoknięcie. To musi być prawdziwy pocałunek a na niego potrzeba czasu. Młodzian nachyla się więc i już ma pocałować, gdy w oknie pojawia się czarownica. Tylko refleks i schowanie się do szafy może uratować królewicza.
Klikaj w symbol ust, aby całować i wybudzać królewnę ale gdy zobaczysz nadchodzącą czarownicę, kliknij szybko w symbol szafy aby ukryć młodzieńca.Jeśli pasek miłości się zapełni, misja zakończy się sukcesem i na pewno długim i szczęśliwym życiem obojga.
Sterowanie – palcem (tablet) myszką (komputer)

Aktualnie grasz w Na Ratunek Śpiącej Królewnie - jedną z fantastycznych gier z kategorii Gry Całowanie. Nie zapomnij zagrać w inne niesamowite gry dla dziewczyn, które przygotowane zostały z myślą o małych i wiekszych damach. Dziewczynki znajdą tu super gry, które potrafią wciągnąć na wiele godzin...

Trwa ładowanie gry...

Podobne Gry:


© 2013 - 2021. All Rights Reserved. Gry dla dziewczyn