Rockowa Barbie - Gry dla dziewczyn
 
 

Rockowa Barbie

Rockowa Barbie (Barbie Rock Bands Trend) – Barbie na Rockowo? Czemu nie! Laleczka Barbie to bardzo wszechstronna dziewczyna o czym mieliście się okazję przekonać czytając specjalny artykuł na temat lalki Babrie, jej pochodzenia, genezy i rozwoju. Życiorys naprawdę imponujący, którego nie powstydziłaby się niejedna gwiazda wybiegu, estrady czy filmu.
Jak pewnie wiecie Barbie kocha muzykę, w szczególności zaś muzykę rockową, która ostatnio gości w jej domu i świecie i jak tak dalej pójdzie to ten rodzaj muzyki na stałe zagości w jej sercu. Tak też jest ciuchami. Gdy Barbie coś robi i polubi to na maksa. Dlatego też jej garderoba wzbogaciła się ostatnio o stroje inspirowane różnymi wykonawcami mniej lub bardziej rockowymi. Zaczynamy od makijażu i metalicznego cienia do powiek, tuszu do rzęs, charakterystycznego rumieńca i olśniewającej szminki. Nie zapomnij też dodać czegoś od siebie jak np. błyskawicy czy gwiazdy. Zrób fryzurę i przejdź do stroju, który zapewne będzie zaczerpnięty wprost z estrady: może będzie to koszulka z nadrukiem, a może czarna bluza.. Wybór należy do Ciebie. Nie zapomnij także o niezbędnych akcesoriach. Miłej zabawy!

Sterowanie – palcem na tablecie lub myszką na kompie.

Aktualnie grasz w Rockowa Barbie - jedną z fantastycznych gier z kategorii Gry Barbie. Nie zapomnij zagrać w inne niesamowite gry dla dziewczyn, które przygotowane zostały z myślą o małych i wiekszych damach. Dziewczynki znajdą tu super gry, które potrafią wciągnąć na wiele godzin...

351
Trwa ładowanie gry...
Ocena Gry: 7.3. Liczba ocen: 3.
Chwileczkę...

Podobne Gry:


Uwaga! Serwis grydladziewczyn.pl jest na sprzedaż. Skontaktuj się!
© 2013 - 2018. All Rights Reserved. Gry dla dziewczyn