Samantha Plum: The Globetrotting Chef 2

Samantha Plum: The Globetrotting Chef 2 – Nareszcie jest. Kolejna szansa na spotkanie z uroczą i pracowitą Samantą Plum.

Samanta, od wielkiego otwarcia restauracji The Loving Table ma bardzo dużo zajęć. Ale musi się na chwilę oderwać od tych zajęć, bo nadszedł właśnie list od jej taty. Po latach okazuje się, że on wciąż żyje i tęskni za swoją córeczką. Pomóż dwojgu ludziom spotkać się nareszcie i podzielić doświadczeniami życiowymi i kuchennymi, bo jej tata jest także wielbicielem smaków. Aby tego dokonać, przejdź przez serię zadań, w trakcie których trzeba odkryć wskazówki, szukając ukrytych przedmiotów. Ta gra w odnajdywanie ukrytych obiektów pozwoli Ci zbadać egzotyczne miejsca i da szansę na to, aby cieszyć się wspaniałą zabawą. Lista przedmiotów jest poniżej. W razie problemów kliknij w śliweczkę a uzyskasz podpowiedź. Odkryj kulinarny świat Rzymskich szefów kuchni.

Sterowanie – palcem (tablet) myszką (komputer)

Aktualnie grasz w Samantha Plum: The Globetrotting Chef 2 - jedną z fantastycznych gier z kategorii Gry Logiczne. Nie zapomnij zagrać w inne niesamowite gry dla dziewczyn, które przygotowane zostały z myślą o małych i wiekszych damach. Dziewczynki znajdą tu super gry, które potrafią wciągnąć na wiele godzin...

Trwa ładowanie gry...

Podobne Gry:


© 2013 - 2021. All Rights Reserved. Gry dla dziewczyn