Sea Bubble Pirates - Gry dla dziewczyn
 
 

Sea Bubble Pirates

Sea Bubble Pirates  – Porządny kapitan pirackiej łajby ma swoją własną wyspę skarbów. Gorzej jeśli nie ma skarbów. Na co mu wtedy taka wyspa.

Dołącz do świata przygód na pirackim statku! Pomóż piratom z dalekich oceanów uzbierać dużo dukatów i innych drogocennych rzeczy, aby mogli wreszcie mieć swój skarb, który pewnie kiedyś zakopią na bezludne wysepce. Możliwości wzbogacenia się są dwie. Napad na inny okręt, albo można wystrzelać, co do jednej, kolorowe bańki. Dlaczego? Bo miedzy tymi bąbelkami więzione są prawdziwe, błyszczące i złote monety. Naładuj armatę i niszcz bąbelki, które odgradzają ich od skarbu. Strzelaj kulkami. Jeśli trafisz w grupę minimum trzech takich samych, to znikną. Dobre oko i pewna ręka to podstawa. Zarabiaj dodatkowe złote monety i zdobądź nagrody w tej logicznej i zabawnej grze. 

Sterowanie: palcem (tablet) myszką (komputer)

Aktualnie grasz w Sea Bubble Pirates - jedną z fantastycznych gier z kategorii Gry Logiczne. Nie zapomnij zagrać w inne niesamowite gry dla dziewczyn, które przygotowane zostały z myślą o małych i wiekszych damach. Dziewczynki znajdą tu super gry, które potrafią wciągnąć na wiele godzin...

225
Trwa ładowanie gry...
Jeszcze nie oceniano.
Chwileczkę...

Podobne Gry:


Uwaga! Serwis grydladziewczyn.pl jest na sprzedaż. Skontaktuj się!
© 2013 - 2018. All Rights Reserved. Gry dla dziewczyn