Skarpetki do Pary

Skarpetki do Pary – pewnie nie raz robiłyście pranie same, z mamą, z siostrą lub babcią… Doskonale więc znacie problem prania skarpetek. Pierzemy skarpetki w pralce, wieszamy na sznurku lub na suszarce – jak leci prosto z pralki.. Skarpetki pięknie nam wyschną a my je zbieramy – z reguły szybciutko na kupkę bo już czeka kolejne pranie do rozwieszenia. I takie właśnie rzucone skarpetki tworzą niezły bałagan, który to właśnie musimy jakoś ogarnąć, a co nie jest łatwe w przypadku dużej ilości skarpet. Co ciekawe często podczas prania jedna lub więcej skarpetek gubi swoje pary.. też tak macie?
W grze naszym zadaniem jest sparować skarpetki tak aby nie została ani jedna bez swojego bliźniaczego odpowiednika. Klikaj na skarpetki i zbieraj wg. kolorów i wzorów.

Sterowanie – przy pomocy myszki

Aktualnie grasz w Skarpetki do Pary - jedną z fantastycznych gier z kategorii Gry Puzzle. Nie zapomnij zagrać w inne niesamowite gry dla dziewczyn, które przygotowane zostały z myślą o małych i wiekszych damach. Dziewczynki znajdą tu super gry, które potrafią wciągnąć na wiele godzin...

1 008

Podobne Gry:


© 2013 - 2021. All Rights Reserved. Gry dla dziewczyn