Słodkie Psiaki

Słodkie Psiaki (Cute Pets Caring) – to gra w której naszym zadaniem będzie opieka nad pieskami. Na początek wybierz swojego ulubionego pupila spośród dostępnych trzech osobników;). Do wyboru masz 3 różne rasy piesków, różnej maści – począwszy od rudej, poprzez jednolitą kremową, aż po łaciatą.

Nieważne, którego psiaka wybierzesz jedno jest pewne – wszystkie one potrzebują Twojej pomocy. Na początek pieska myjemy – mydlimy, potem spłukujemy, a następnie osuszamy ręcznikiem. W kolejnym kroku dokładanie go suszymy przy pomocy suszarki by na końcu go wyczesać. To koniec pielęgnacji, jednak nie koniec zabawy – bo czeka nas jeszcze przystrajanie pieska w kokardki, zawieszki czy nakrycia głowy. Wszystko oczywiście robimy zważając na tykający zegar gdyż na wykonanie zadania mamy określony czas.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

Aktualnie grasz w Słodkie Psiaki - jedną z fantastycznych gier z kategorii Gry Opieka. Nie zapomnij zagrać w inne niesamowite gry dla dziewczyn, które przygotowane zostały z myślą o małych i wiekszych damach. Dziewczynki znajdą tu super gry, które potrafią wciągnąć na wiele godzin...

13 002
Trwa ładowanie gry...
Ocena Gry: 8.5. Liczba ocen: 54.
Chwileczkę...

Podobne Gry:


© 2013 - 2017. All Rights Reserved. Gry dla dziewczyn