Słodkie Psiaki - Gry dla dziewczyn
 • 
 • Słodkie Psiaki

  Gry dla dziewczyn: Słodkie Psiaki

  Słodkie Psiaki (Cute Pets Caring) – to gra w której naszym zadaniem będzie opieka nad pieskami. Na początek wybierz swojego ulubionego pupila spośród dostępnych trzech osobników;). Do wyboru masz 3 różne rasy piesków, różnej maści – począwszy od rudej, poprzez jednolitą kremową, aż po łaciatą.

  Nieważne, którego psiaka wybierzesz jedno jest pewne – wszystkie one potrzebują Twojej pomocy. Na początek pieska myjemy – mydlimy, potem spłukujemy, a następnie osuszamy ręcznikiem. W kolejnym kroku dokładanie go suszymy przy pomocy suszarki by na końcu go wyczesać. To koniec pielęgnacji, jednak nie koniec zabawy – bo czeka nas jeszcze przystrajanie pieska w kokardki, zawieszki czy nakrycia głowy. Wszystko oczywiście robimy zważając na tykający zegar gdyż na wykonanie zadania mamy określony czas.

  Sterowanie – przy pomocy myszki.

  Aktualnie grasz w Słodkie Psiaki - jedną z fantastycznych gier z kategorii Gry Opieka. Nie zapomnij zagrać w inne niesamowite gry dla dziewczyn, które przygotowane zostały z myślą o małych i wiekszych damach. Dziewczynki znajdą tu super gry, które potrafią wciągnąć na wiele godzin takie jak: gry MLP, ubieranie, robienie makijażu, paznokci oraz pielęgnacja czy dekorowanie i wiele innych.

Trwa ładowanie gry...
VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.5/10 (liczba ocen: 51)
Grano już: 12 753 razy

Inne gry w kategorii: Gry Opieka