Szkolny Flirt - Gry dla dziewczyn
 
 

Szkolny Flirt

Szkolny Flirt – najlepszym miejscem na flirt i podryw jest szkoła. Na korytarzach jest pełno fajnych chłopaków, prawda? Czasem zerkamy na nich nieśmiało, ale gdy uda się nawiązać kontakt wzrokowy to jest to najlepszy moment na zauroczenie chłopaka. Dziewczyny wiedzą co robić w takich sytuacjach. Maślane oczy, rozmarzony wzrok i chłopak jest Wasz. W tej grze Waszym zadaniem jest chodzić po korytarzu i zdobywać chłopaków. Kiedy zobaczycie fajnego chłopaka, a jego okolicy nie będzie kręcić się żadna dziewczyna, to kliknijcie na niego myszką i przytrzymajcie ją tak długo aż będzie Wasz. Zakocha się i będzie dosłownie 'latał' za Wami. Kiedy na korytarzu jest inna dziewczyna będzie z Wami walczyć o chłopaka, wtedy może Was pokonać i stracicie życie. Także starajcie się unikać konkurencji. Powodzenia.

Sterowanie – przesuwaj myszką w lewo lub w prawo, klikaj na strzałki przy schodach, aby wejść na górę. Klikaj na upatrzonego chłopaka i przytrzymaj myszkę.

Aktualnie grasz w Szkolny Flirt - jedną z fantastycznych gier z kategorii Gry Całowanie. Nie zapomnij zagrać w inne niesamowite gry dla dziewczyn, które przygotowane zostały z myślą o małych i wiekszych damach. Dziewczynki znajdą tu super gry, które potrafią wciągnąć na wiele godzin...

16 055
Trwa ładowanie gry...

Podobne Gry:


© 2013 - 2021. All Rights Reserved. Gry dla dziewczyn