Tajemnicze Morskie Skarby

Tajemnicze Morskie Skarby (Mystic Sea Treasure) – W tajemniczych i mrocznych głębinach oceanu leży wspaniały skarb piratów. Pewnie chcieliby go odzyskać. Skarb czeka na śmiałka, który go odnajdzie. Czy należysz do tej grupy, która podejmie się wyzwania? Oprócz złotej nagrody, czeka na Ciebie wciągająca i intelektualnie rozwijająca gra. Zasady?
Proszę, oto one. Na polu gry rozrzucone są płytki z różnymi symbolami. Ustaw trzy takie same symbole w jednej linii. Może być to w pionie, poziomi i po skosach. Zrób to, zamieniając miejscami sąsiednie płytki. Zbieraj punkty za linię. Staraj się usuwać złote pola i bonusowe, iskrzące się symbole, które uwolnią specjalne pola mocy, które są pokazane po lewej stronie. Uwzględnij w swoich staraniach poziom pasku czasu, który wolno acz nieubłaganie obniża się i wraz z osiągnięciem dolnego pułapu, zakończy grę. Skarb czeka ale nie da się tanio wyrwać morskim głębinom.
Sterowanie – palcem (tablet) myszką (komputer)

Aktualnie grasz w Tajemnicze Morskie Skarby - jedną z fantastycznych gier z kategorii Gry Logiczne. Nie zapomnij zagrać w inne niesamowite gry dla dziewczyn, które przygotowane zostały z myślą o małych i wiekszych damach. Dziewczynki znajdą tu super gry, które potrafią wciągnąć na wiele godzin...

1 842
Trwa ładowanie gry...

Podobne Gry:


© 2013 - 2021. All Rights Reserved. Gry dla dziewczyn