Uroczy Salonik Spa

Uroczy Salonik Spa (Cute Salon) – Jak sama nazwa wskazuje jest to urocza gra z prowadzeniem saloniku Spa, który oferuje różnorodne zabiegi.

Nasz salon zachwyca oryginalną, kolorową grafiką anime, co czyni go bardzo przyjemną w odbiorze wśród dziewczynek. Naszym gościem specjalnym będzie milutka lalka manga. Potrzebuje ona pomocy przy umyciu włosów, które potem można ułożyć w nową fryzurkę. Cięcie i styl, niech będą indywidualnie dobrane. Do fryzury dopasuj jej makijaż. Możesz jej zmienić nawet kolor oczu korzystając z dostępnych soczewek kontaktowych. Różne okazje wymagają innej stylizacji. Wybierz dodatki, które podkreślą nowy styl i ciesz się z twórczej zabawy. A na koniec wybierz tło pasujące do okazji, na którą ubrała i uczesała się nasza klientka. Przy tak zadowolonych gościach nie musimy się martwić o sukces tego saloniku. Profesjonalna obsługa i świetny gust to nasza wizytówka.

Sterowanie – palcem (tablet) myszką (komputer)

Aktualnie grasz w Uroczy Salonik Spa - jedną z fantastycznych gier z kategorii Gry MakeOver. Nie zapomnij zagrać w inne niesamowite gry dla dziewczyn, które przygotowane zostały z myślą o małych i wiekszych damach. Dziewczynki znajdą tu super gry, które potrafią wciągnąć na wiele godzin...

Trwa ładowanie gry...

Podobne Gry:


© 2013 - 2021. All Rights Reserved. Gry dla dziewczyn