W Stylu Barbie

W Stylu Barbie (Barbie’s Style Statement) – Czy zastanawialiście się kiedyś jak wyglądałby dom, pokój czy komputer Barbie? Wszystko to u naszej bohaterki nie zaskakuje zbytnio, ale za to jest spójne, eleganckie i na poziomie. W tej grze Barbie jak przystało na gwiazdę światowego formatu wyrobiła sobie markę na przestrzeni lat i dzięki temu jej zwolennicy mogą teraz śledzić ją na jej własnym blogu. Barbie na blogu dzieli się swoimi sukcesami, smutkami i porażkami, a także udziela wskazówek swoim wiernym fanom.
Tym razem podjęła temat jak urządzić swój pokój w iście wiosennym stylu i od razu wzięła się do pracy i zademonstrowania swoich wizji. A więc razem z barbie urządzamy pokój w którym zazwyczaj tworzy i pracuje. Na ściany kładziemy nową tapetę, dywanik, wieszamy zasłony i dokładamy poduszki… Gdy już udekorujemy pokój to w kolejnym kroku będziemy zajmować się samą bohaterką – dobieramy makijaż, fryzurę, wdzianko oraz torebkę, a wszystko po to aby jak najpiękniej zaprezentować się w nowym stylu w nowo zaprojektowanym pokoju. Bawcie się dobrze z Barbie!

Sterowani – palcem na tablecie / smartfonie lub myszką na kompie.

Aktualnie grasz w W Stylu Barbie - jedną z fantastycznych gier z kategorii Gry Barbie. Nie zapomnij zagrać w inne niesamowite gry dla dziewczyn, które przygotowane zostały z myślą o małych i wiekszych damach. Dziewczynki znajdą tu super gry, które potrafią wciągnąć na wiele godzin...

1 183
Trwa ładowanie gry...

Podobne Gry:


© 2013 - 2021. All Rights Reserved. Gry dla dziewczyn