Wakacyjny Pokój Księżniczek

Wakacyjny Pokój Księżniczek (Realistic Frozen Room) – Elsa i Anna wyjechały na wakacje. Tak mało czasu spędzają ze sobą w domu, ze postanowiły ten czas nadrobić na zasłużonym urlopie. Jak przystało na księżniczki przyzwyczajone do luksusu i przestrzeni każda z nich wynajęła sobie osobny pokoik. Ale jak się okazało nie jest łatwo utrzymać porządek w pokoju gdy wokół nie ma służby i pokoik Anny szybko się zagracił.
Anna, gdy już miała się brać za porządki, dostała wiadomość od swojej siostry gdzie ta informuje ją o swoich wieczornych planach. A wieczór zapowiada się naprawdę fascynująco – bal w jednym z tutejszych zamków. Anna niewiele myśląc zgadza się, ale pod jednym warunkiem: Elsa musi pomóc jej posprzątać i udekorować pokój bo inaczej z balu nici. Elsa długo się nie namyślając potwierdza chęć udziału w akcji: Renowacja Pokoju Anny i za parę chwil jest już na miejscu z całym asortymentem niezbędnym do załatwienia sprawy. Czy siostrom uda się posprzątać i udekorować pokoik Anny? Czy uda im się wyrobić na czas? Przekonaj się i zagraj!

Sterowanie – palcem na tablecie / smartfonie lub myszką na komputerze.

Aktualnie grasz w Wakacyjny Pokój Księżniczek - jedną z fantastycznych gier z kategorii Gry Dekorowanki. Nie zapomnij zagrać w inne niesamowite gry dla dziewczyn, które przygotowane zostały z myślą o małych i wiekszych damach. Dziewczynki znajdą tu super gry, które potrafią wciągnąć na wiele godzin...

Trwa ładowanie gry...

Podobne Gry:


© 2013 - 2021. All Rights Reserved. Gry dla dziewczyn