Wojownicza Sabine w Szpitalu

Wojownicza Sabine w Szpitalu (Star Rebel Hospital Recovery) – Rebelianci od dawna walczą z tyranią Imperium. Na pokładzie Ducha nie ma miejsca dla mięczaków, ale nawet najodważniejszym może się coś stać.

Sabine nikt nie może podejrzewać o tchórzostwo. Zawsze gotowa do walki, obrony słabszych i szerzenia idei wolności. Niestety tym razem akcja zakończyła się dla Sabine kontuzją o konieczną rekonwalescencją. Trzeba ją szybko przetransportować do galaktycznego centrum medycznego, w którym będzie mieć zapewnioną profesjonalną opiekę. Po zdiagnozowaniu obrażeń należy oczyścić i opatrzyć rany, podać leki i dokonać wszystkich koniecznych i dostępnych zabiegów medycznych. Przyjaciele nie mogą się doczekać powrotu swojej towarzyszki do załogi. Bez niej to nie to samo. Na szczęście, pod Twoją opieką szybko wraca do zdrowia i już wkrótce, ponownie będzie się dawać we znaki wrogiemu Imperatorowi.

Sterowanie – palcem (tablet) myszką (komputer)

Aktualnie grasz w Wojownicza Sabine w Szpitalu - jedną z fantastycznych gier z kategorii Gry Opieka. Nie zapomnij zagrać w inne niesamowite gry dla dziewczyn, które przygotowane zostały z myślą o małych i wiekszych damach. Dziewczynki znajdą tu super gry, które potrafią wciągnąć na wiele godzin...

Trwa ładowanie gry...

Podobne Gry:


© 2013 - 2021. All Rights Reserved. Gry dla dziewczyn