Apetyt na Banana

Apetyt na Banana (Banana Run) -Banany, banany, banany! Jedni lubią je bardziej a inni mniej ale jeśli jesteś małpką, to po prostu je uwielbiasz.

Mała małpka ma dziś wyjątkowy apetyt na swoje ulubione owoce. Bananami zajadałaby się bez przerwy, ale dostęp do nich nie jest taki prosty. Trzeba się odrobinę wysilić aby napełnić burczący brzuszek. Przydałaby się pomoc. Wciel się w postać małpki w dżungli. Jej celem i ogromną potrzebą jest zbieranie bananów. Ale nie tylko. Wokół iskrzy się mnóstwo złotych monet, które musisz zebrać. Postaraj się ich uzbierać najwięcej, jak tylko możesz w tej zabawnej grze zręcznościowej. Skacz z platformy na platformę, unikaj wrogów i innych przeszkód. Przeskakuj nad niebezpiecznych lukami. Jeśli jesteś ranny, możesz odzyskać zdrowie dzięki wspomnianym pysznym bananom. Uaktualnij przydatne umiejętności i spróbuj osiągnąć wysoki wynik.

Sterowanie – palcem (tablet) myszką (komputer)

Aktualnie grasz w Apetyt na Banana - jedną z fantastycznych gier z kategorii Gry Akcji. Nie zapomnij zagrać w inne niesamowite gry dla dziewczyn, które przygotowane zostały z myślą o małych i wiekszych damach. Dziewczynki znajdą tu super gry, które potrafią wciągnąć na wiele godzin...

1 679
Trwa ładowanie gry...

Podobne Gry:

© 2013 - 2024. All Rights Reserved. Gry dla dziewczyn