Barbara w Brazylii

Barbara w Brazylii – ubieranka z Basią w roli głównej. Główna bohaterka gry, a zarazem bohaterka strony GryDlaDziewczyn.pl postanowiła wybrać się do Brazylii. Jej celem są nie tylko Mistrzostwa Świata w Piłce nożnej, ale także wypoczynek – plaże Copacabana i zwiedzanie przepięknych miast takich jak Rio de Janeiro, São Paulo czy stolica czyli Brasília. Wszystkie zakątki okolic Amazonki będzie zwiedzać oczywiście w rytmie samby, mając także na uwadze Mundial, czyli trwające miesiąc święto futbolu czyli mecze odbywające się w całej Brazylii.
Na każdą z tych okazji nasza Barbara chce się ubrać naprawdę fajnie, a pomoże jej w tym cały zestaw ciuszków jaki ma w asortymencie. Klikaj i ubieraj naszą uroczą dziewczynkę zmieniając jej włosy, ubranka czy kolor skóry, na koniec dopasowując oczywiście odpowiednie tło, a gdy będziesz chciała wydrukować swoją kompozycję kliknij Drukuj.

Sterowanie – przy pomocy myszki

Aktualnie grasz w Barbara w Brazylii - jedną z fantastycznych gier z kategorii Gry Ubieranki. Nie zapomnij zagrać w inne niesamowite gry dla dziewczyn, które przygotowane zostały z myślą o małych i wiekszych damach. Dziewczynki znajdą tu super gry, które potrafią wciągnąć na wiele godzin...

12 787

Niestety;( ta gra nie działa! Brak wtyczki.

Podobne Gry:

© 2013 - 2024. All Rights Reserved. Gry dla dziewczyn