Berry Jump

Berry Jump – Czy urocze miśki latają? Te zwyczajne nie bardzo. Chyba nawet za tym nie tęsknią a ulubione owoce zbierają z ziemi, lub się po nie wspinają.

Ta zasada nie dotyczy, tych wszystkich miśków, małych i dużych, które mieszkają w wirtualnym świecie. Tutaj zdarzają się właśnie takie, które loty mają we krwi. Poznajcie jednego z nich. Nasz misiek ma dwie ulubione dyscypliny. Loty i jedzenie owoców. A, że akurat te owoce znajdują się, jakimś dziwnym trafem w powietrzu, to zostaje po nie polecieć. Posteruj naszym wyjątkowym znajomym. Klikaj w ekran lub naciskaj przycisk myszki, aby utrzymać go w locie. Wykorzystuj napotkane owoce jako posiłek i wsparcie dla jego mocy. Taki owoc złapany na język pomoże mu nabrać prędkości. Uważaj, aby w trakcie swojej eskapady nie trafił na minę, która wybuchnie i zakończy przygodę. Oczywiście, jeśli zobaczycie monety, to je zbierzcie. Nie zaszkodzi uzbierać punkcików.

Sterowanie – palcem (tablet) myszką (komputer)

Aktualnie grasz w Berry Jump - jedną z fantastycznych gier z kategorii Gry Akcji. Nie zapomnij zagrać w inne niesamowite gry dla dziewczyn, które przygotowane zostały z myślą o małych i wiekszych damach. Dziewczynki znajdą tu super gry, które potrafią wciągnąć na wiele godzin...

1 541

Podobne Gry:

© 2013 - 2024. All Rights Reserved. Gry dla dziewczyn