Blocks Puzzle Zoo

Blocks Puzzle Zoo – O nie! Zwierzęta zostały uwięzione w klatkach i nie mogą się wydostać. Czy będziesz bohaterem, którego potrzebują i uwolnisz ich wszystkich?
Na szczęście ktoś zostawił klucze w pobliżu, ale to, jak przenosisz je do klatek, to inna kwestia. Użyj swoich umiejętności geometrycznych, aby przeciągać i umieszczać kształty bloków na boisku, aby połączyć klucze z klatkami. Skończone? Doskonale, teraz wiesz już wszystko, jak uratować te biedne zwierzęta.
Ale jak możesz zauważyć, nie zawsze jest to takie proste. Pojawią się specjalne bloki, które uniemożliwiają Twoją misję ratunkową. Na przykład pole lodowe, które pozwala na przesuwanie się umieszczonych bloków na bok lub czarna dziura, która musi zostać wypełniona blokiem.
Doświadcz 100 poziomów pełnych ekscytujących i ekscytujących łamigłówek. Rozwiązuj zagadki przy jak najmniejszym ruchu, aby zebrać wszystkie 3 gwiazdki na poziom, aby kupić przydatne przedmioty.
Przed Tobą wiele trudnych wyzwań! Czy będziesz w stanie uratować wszystkie urocze zwierzęta z ich więzienia i zostać ich bohaterem?

Sterowanie – palcem (tablet) myszką (komputer).

Aktualnie grasz w Blocks Puzzle Zoo - jedną z fantastycznych gier z kategorii Gry Puzzle. Nie zapomnij zagrać w inne niesamowite gry dla dziewczyn, które przygotowane zostały z myślą o małych i wiekszych damach. Dziewczynki znajdą tu super gry, które potrafią wciągnąć na wiele godzin...

1 031
Trwa ładowanie gry...

Podobne Gry:

© 2013 - 2024. All Rights Reserved. Gry dla dziewczyn