Bohaterska Wiewiórka

Bohaterska Wiewiórka (Squirrel Hero) – W grze czeka na Ciebie niesamowita przygoda gdzie wcielasz się w postać uroczej i bohaterskiej wiewiórki, która pełna determinacji i odwagi wyrusza na ratunek swoim przyjaciołom.

W tej ekstra fajowej grze strzelankowo – zręcznościowej Twoim zadaniem jest pomóc tej uroczej wiewiórce pokonać liczne przeszkody, zbierać pyszne orzechy i ocalić swoich przyjaciół przed niebezpieczeństwami lasu.

Czekają na Ciebie emocjonujące poziomy, wypełnione kolorowymi przygodami, pięknymi krajobrazami i przyjaznymi postaciami, które sprawią, że Twoja podróż stanie się niezapomniana.

Gotowa na wyzwanie? Dołącz do tej uroczej wiewiórki w „Squirrel Hero” już teraz i pokaż, że masz to, co potrzebne, aby stać się prawdziwą bohaterką!

Aktualnie grasz w Bohaterska Wiewiórka - jedną z fantastycznych gier z kategorii Gry Akcji. Nie zapomnij zagrać w inne niesamowite gry dla dziewczyn, które przygotowane zostały z myślą o małych i wiekszych damach. Dziewczynki znajdą tu super gry, które potrafią wciągnąć na wiele godzin...

Trwa ładowanie gry...

Podobne Gry:

© 2013 - 2024. All Rights Reserved. Gry dla dziewczyn