Family Relics

Family Relics – Witaj w posiadłości Parsley, położonej na malowniczych Willow Hills! Dziś to cała posiadłość należy do Ciebie! Oczyszczaj i rozbudowuj swoją farmę, porządkuj teren, uprawiaj rośliny i troszcz się o zwierzęta. Ale nie pozwól, by wiejskie życie na farmie zaciemniło Cię, ponieważ życie na Willow Hills nie jest zwyczajne: tajemnicze wydarzenia są na porządku dziennym, a plotki krążą o cennych relikwiach rodziny Parsley.

Rozwiązuj zagadki, odkrywaj sekrety i wyruszaj w niezwykłą podróż po Willow Hills, aby odkryć prawdziwą historię posiadłości i odnaleźć zaginione skarby. Przygotuj się na emocjonujące wyzwania i niezwykłe przygody, które czekają na Ciebie na tej uroczej farmie w „Family Relics”! Wkrocz już dziś w tę ciekawą przygodę!

Sterowanie – klawiaturą na kompie, palcem na tablecie.

Aktualnie grasz w Family Relics - jedną z fantastycznych gier z kategorii Gry Farma. Nie zapomnij zagrać w inne niesamowite gry dla dziewczyn, które przygotowane zostały z myślą o małych i wiekszych damach. Dziewczynki znajdą tu super gry, które potrafią wciągnąć na wiele godzin...

1 757

Podobne Gry:

© 2013 - 2024. All Rights Reserved. Gry dla dziewczyn