Fish Story

Fish Story Wciel się w rolę oceanicznego odkrywcy i wyrusz w niezapomnianą podróż po głębinach mórz, gdzie czekają na Ciebie fascynujące przygody i tajemnicze odkrycia.

Twoim celem jest pomóc małemu rybkowi zbierać kolorowe perełki, rozwiązując logiczne łamigłówki i przekraczając kolejne poziomy. Połącz trzy lub więcej perełek tego samego koloru, aby je zebrać i zdobyć punkty. Im więcej perełek uda Ci się połączyć w jednym ruchu, tym więcej punktów zdobędziesz!

Gra Fish Story oferuje wspaniałą grafikę, przyjemną muzykę i wiele ekscytujących poziomów, które przetestują Twoje umiejętności i refleks. Czekają na Ciebie nowe wyzwania, fantastyczne widoki i niezwykłe nagrody, które sprawią, że Twoja podróż po oceanicznych głębinach będzie niezapomniana.

Czy uda Ci się zdobyć wszystkie perełki i stać się mistrzem Fish Story? Przekonaj się już teraz i pozwól się ponieść falom emocji tej wspaniałej gry!

Aktualnie grasz w Fish Story - jedną z fantastycznych gier z kategorii Gry Puzzle. Nie zapomnij zagrać w inne niesamowite gry dla dziewczyn, które przygotowane zostały z myślą o małych i wiekszych damach. Dziewczynki znajdą tu super gry, które potrafią wciągnąć na wiele godzin...

130

Podobne Gry:

© 2013 - 2024. All Rights Reserved. Gry dla dziewczyn