Fright Mares Babies

Freight Mares Babies – chcesz połączyć przyjemne z pożytecznym? Chciałabyś pobawić się super stworzeniami i być ich mamą? Teraz to możliwe.

Witajcie w Monsterkowym przedszkolu. Pod Waszą opiekę trafiają małe istoty, które nie lubią nudy. Jak to dzieci mają swoje zachcianki i często grymaszą. Możecie zaopiekować się nimi wybierając jedną z postaci na początku gry. Warto zająć się raz jedną, a potem drugą, żeby nie było im przykro! Zaproście koleżanki do wspólnej zabawy! Razem sprawicie, że nasze małe koleżanki będą zadowolone! Patrzcie uważnie co dzieje się na ekranie gry. Podawajcie im przedmioty, których chcą w danej chwili i pamiętajcie, że oprócz zabawy są też obowiązki. Uda Wam się wychować je na dzielne dziewczyny?

Sterowanie – przy pomocy myszki

Aktualnie grasz w Fright Mares Babies - jedną z fantastycznych gier z kategorii Gry Opieka. Nie zapomnij zagrać w inne niesamowite gry dla dziewczyn, które przygotowane zostały z myślą o małych i wiekszych damach. Dziewczynki znajdą tu super gry, które potrafią wciągnąć na wiele godzin...

2 309

Niestety;( ta gra nie działa! Brak wtyczki.

Podobne Gry:

© 2013 - 2024. All Rights Reserved. Gry dla dziewczyn