Gardenscapes 2

Gardenscapes 2 – po grze Gardenscapes czas na jej drugą część. Tym razem nasz uroczy kamerdyner imieniem Austin przenosi się do miejsca swoich wspomnień gdzie się urodził i wychował. Miejsce to jednak jest w bardzo zaniedbanym stanie i to właśnie zadaniem Austina jest przywrócić tam ład i porządek.
Po powrocie na „stare śmieci” i zapoznaniu się z całą sytuacją Austin wpada na genialny plan wyprzedaży. W domu możemy znaleźć mnóstwo przeróżnych i często niepotrzebnych rzeczy, które mogą się przydać innym ludziom.
Zacznij zarabiać sprzedając to czego zażyczy sobie nasz klient, a dzięki zarobionym pieniądzom rozwijaj swoje plany względem domu i realizuj pomysły związane z wystrojem ogrodu. Spraw aby ogród znów zakwitł jak za starych, dobrych czasów gdy Austin był małym chłopcem.

Sterowanie – myszką. Szukaj ukrytych przedmiotów do sprzedaży – gdy je znajdziesz klikaj na nie.

Aktualnie grasz w Gardenscapes 2 - jedną z fantastycznych gier z kategorii Gry Farma. Nie zapomnij zagrać w inne niesamowite gry dla dziewczyn, które przygotowane zostały z myślą o małych i wiekszych damach. Dziewczynki znajdą tu super gry, które potrafią wciągnąć na wiele godzin...

17 930

Niestety;( ta gra nie działa! Brak wtyczki.

Podobne Gry:

© 2013 - 2024. All Rights Reserved. Gry dla dziewczyn