Klondike: Zaginiona Ekspedycja

Klondike: Zaginiona Ekspedycja – to farmerska gra społecznościowa w której wcielasz się w rolę chłopaka, który przybywa do Doliny Niebieskich Szczytów w celu odnalezienia swego ojca – poszukiwacza złota. Podczas wyprawy nasz bohater osiedla się w jednej z upadłych wiosek. I tu właśnie zaczyna się nasze zadanie – musimy odbudować zniszczoną wioskę. Czeka nas sporo wyzwań począwszy od zdobywania pożywienia, poprzez hodowlę zwierząt aż do rozbudowywania naszej farmy.
Daj się porwać duchowi przygody i przywróć wiosce dawną świetność poprzez mozolne jej odbudowywanie. Pomogą Ci w tym wszelkiego rodzaju przedmioty i surowce, które znajdziesz w okolicy.
Kliknij Spróbuj Teraz i zacznij grać – dowiedz się co kryje Klondike, aby zaś zapisać swój postęp zarejestruj się za darmo!

Sterowanie – przy pomocy myszy.

Aktualnie grasz w Klondike: Zaginiona Ekspedycja - jedną z fantastycznych gier z kategorii Gry Farma. Nie zapomnij zagrać w inne niesamowite gry dla dziewczyn, które przygotowane zostały z myślą o małych i wiekszych damach. Dziewczynki znajdą tu super gry, które potrafią wciągnąć na wiele godzin...

15 861
Trwa ładowanie gry...

Podobne Gry:

© 2013 - 2024. All Rights Reserved. Gry dla dziewczyn