Nina Będzie Miała Ślub

Nina Będzie Miała Ślub (Nina Wedding) – To wielki dzień dla Niny. W końcu nie codziennie bierze się ślub z ukochanym. Wiadomo też, że Panna Moda jest trochę zestresowana i dlatego potrzebuje pomocy.

Zostań jedną z druhen Niny i wspomagaj ją swoimi cennymi radami i przyjacielskim wsparciem. Pomóż jej przygotować się do ślubu marzeń i upewnij się, że będzie wyglądać absolutnie oszałamiająco. O nie, stres weselny odbił się na cerze. Pojawiły się jakieś niedoskonałości. Trzeba temu szybko zaradzić. Na szczęście mamy pod ręką najlepsze i ekspresowo działające maseczki na twarz. Nałóżmy je a potem oczyśćmy jej skórę. Czas na makijaż. Wybierz tusz do rzęs, szminkę i cień do oczu. A najważniejsze na koniec. Ta jedyna i cudowna suknia ślubna. Która sukienka, Twoim zdaniem, będzie leżeć na Pannie Młodej najlepiej? Podkreśl stylizację pasującymi akcesoriami i wybierz egzotyczne miejsce ślubu.

Sterowanie – palcem (tablet) myszką (komputer)

Aktualnie grasz w Nina Będzie Miała Ślub - jedną z fantastycznych gier z kategorii Gry MakeOver. Nie zapomnij zagrać w inne niesamowite gry dla dziewczyn, które przygotowane zostały z myślą o małych i wiekszych damach. Dziewczynki znajdą tu super gry, które potrafią wciągnąć na wiele godzin...

1 464

Podobne Gry:

© 2013 - 2024. All Rights Reserved. Gry dla dziewczyn