Objazdowa Lodziarnia Emilii

Objazdowa Lodziarnia Emilii (Emily’s Ice Cream Shop) – W gorące i letnie dni nic się tak dobrze nie sprzedaje, jak pyszne i zimne desery. Lody, siłą rzeczy, królują pośród nich.

Emilia w przerwie wakacyjnej postanowiła dorobić sobie. Jest to pozytywna i zakręcona dziewczyna i nie umie ustać w miejscu. Uwielbia poznawać nowe miejsca i przemieszczać się. Postanowiła więc połączyć przyjemne z pożytecznym i założyła własny biznes na kółkach. A dokładnie lodziarnię w odpowiednio dostosowanym busiku. Teraz jeździ sobie i ustawia swój kramik i sprzedaje lody. Chętnych ma naprawdę wielu i wszyscy niecierpliwie czekają na swoją porcję. Jeśli Emilia chce utrzymać się w interesie, rozwinąć go to nie może sobie pozwolić na niezadowolonego klienta. Pomóż jej w obsłudze lodziarni. Przyjmij zamówienie i zrealizuj zgodnie z tym, co pokazuje się w dymku. Gdy deser będzie gotowy, podaj go a pieniążki zainkasuj. Serduszka wyznaczają czas. Im ich mniej tym bardziej zniecierpliwiony gość.

Sterowanie – palcem (tablet) myszką (komputer)

Aktualnie grasz w Objazdowa Lodziarnia Emilii - jedną z fantastycznych gier z kategorii Gry Gotowanie. Nie zapomnij zagrać w inne niesamowite gry dla dziewczyn, które przygotowane zostały z myślą o małych i wiekszych damach. Dziewczynki znajdą tu super gry, które potrafią wciągnąć na wiele godzin...

2 018

Podobne Gry:

© 2013 - 2024. All Rights Reserved. Gry dla dziewczyn