Pet Salon 2

Pet Salon 2 – Przenieś się do kolejnej niezwykłej przygody w świecie opieki nad zwierzętami, gdzie Twoje umiejętności w zakresie pielęgnacji i stylizacji zwierząt staną się kluczowymi elementami sukcesu.

W tej wciągającej grze możesz otworzyć własny salon pielęgnacji dla zwierząt i zadbać o najbardziej urocze futrzaki, które będą odwiedzać Twój salon. Oczyszczaj, strzyż, stylizuj i ozdabiaj zwierzęta, aby sprawić im prawdziwą przyjemność i poprawić ich nastrój.

Czekają na Ciebie nowe zwierzęta do pielęgnacji, nowe narzędzia i akcesoria do wypróbowania oraz wiele wyzwań, które sprawią, że Twoje umiejętności będą stale rosnąć.

Gotowy na nową porcję przyjemności z opieką nad zwierzętami? Dołącz do zabawy w „Pet Salon 2” już teraz i spraw, by wszystkie futrzaki wyglądały niesamowicie!

Aktualnie grasz w Pet Salon 2 - jedną z fantastycznych gier z kategorii Gry Opieka. Nie zapomnij zagrać w inne niesamowite gry dla dziewczyn, które przygotowane zostały z myślą o małych i wiekszych damach. Dziewczynki znajdą tu super gry, które potrafią wciągnąć na wiele godzin...

Trwa ładowanie gry...

Podobne Gry:

© 2013 - 2024. All Rights Reserved. Gry dla dziewczyn