Pixel Art – Malowanie Pikselami

Pixel Art – Malowanie Pikselami (Color Pixel Art Classic – Paint by Pixels) – Jest tylko kilka rzeczy tak relaksujących, jak malowanie. Ale ponieważ większość z nas prawdopodobnie nie jest artystami z zawodu, dlaczego nie pójść na łatwiznę i malować numerami?
Dzięki Color Pixel Art Classic możesz wybierać spośród ponad 800 wspaniałych grafik w pikselach i tworzyć z nich profesjonalną grafikę. Od zwierząt i ludzi po samochody, kwiaty, jedzenie, potwory, rycerze i wiele więcej, możesz spędzić wiele godzin po prostu malując i relaksując się.
Sterowanie jest bardzo proste. Po prostu wybierz kolor z palety kolorów, a natychmiast zobaczysz piksele, które musisz pomalować w tym konkretnym kolorze. Dwoma palcami możesz powiększać i pomniejszać, aby piksele były większe lub mniejsze. Gdy przytrzymasz palec na pikselu, na ekranie pojawi się kredka. Teraz możesz trzymać palec na ekranie i po prostu przesuwać go jak malarz, aby wypełnić piksele. Oczywiście działa równie dobrze na każdym komputerze z myszą.

Sterowanie – palcem (tablet) myszką (komputer).

Aktualnie grasz w Pixel Art – Malowanie Pikselami - jedną z fantastycznych gier z kategorii Gry Dekorowanki. Nie zapomnij zagrać w inne niesamowite gry dla dziewczyn, które przygotowane zostały z myślą o małych i wiekszych damach. Dziewczynki znajdą tu super gry, które potrafią wciągnąć na wiele godzin...

2 548

Podobne Gry:

© 2013 - 2024. All Rights Reserved. Gry dla dziewczyn