Royal Story

Royal Story

Royal Story  – Witajcie w średniowiecznym królestwie, gdzie wszyscy żyli szczęśliwie, do dnia w którym zła Altessa rzuciła klątwę. Skończyło się szczęście a ludzie zaczęli chorować. Panująca para królewska widząc to wszystko i chcąc uchronić swoje jedyne dziecko, wezwała czarodzieja. Czar długiego snu pozwolił przetrwać najtrudniejszy czas ale nawet najpiękniejszy sen, kiedyś się kończy. Pobudka po latach może zaskoczyć, szczególnie gdy pierwszą rzeczą, jaką należy zrobić to rozbudowa podupadłego królestwa i przewrócenia mu poprzedniej świetności.
Taki zadanie stoi przed wami, bo wcielacie się w to ocalone królewskie dziecko.
Mechanizm jest znany z gier typu farmerskiego. Dbamy o rozwój, tym razem własnego państwa, poprzez sadzenie i zbiór różnego rodzaju roślin. Ponadto warto zadbać o rozwój handlu i relacje międzynarodowe. Nawiązujemy z innymi kontakty i wchodzimy w różnego rodzaju zależności poprzez odwiedzanie ich, udzielanie lub korzystanie z pomocy. Taka aktywność pozytywnie wpływa na gospodarkę kraju a dzięki zdobytej, specjalnej walucie, możemy kupować różnego rodzaju udogodnienia i ciekawe przedmioty. Projektujemy i stawiamy budowle aby królestwo pięło się w górę. Wszystko w pięknym otoczeniu i odległych czasach księżniczek, królów i rycerzy.
Zaproś do zabawy znajomych, korzystaj z możliwości grania w grupie i nawiązuj kontakty z innymi.

Sterowanie – myszką lub palcem.

Aktualnie grasz w Royal Story - jedną z fantastycznych gier z kategorii Gry Księżniczki. Nie zapomnij zagrać w inne niesamowite gry dla dziewczyn, które przygotowane zostały z myślą o małych i wiekszych damach. Dziewczynki znajdą tu super gry, które potrafią wciągnąć na wiele godzin...

5 588

Podobne Gry:

© 2013 - 2024. All Rights Reserved. Gry dla dziewczyn