Rycerze i Księżniczki

Rycerze i Księżniczki (Knights and Brides) – Każda dziewczynka, gdy była mała, marzyła o tym, by zostać księżniczką, podobnie jak chłopcy, którzy pragnęli stać się rycerzami lub książętami. Przenieś się do magicznego świata, pełnego pięknych księżniczek i odważnych rycerzy. Królestwo, w którym jesteś teraz, pełne jest niebezpieczeństw, niespodzianek i intryg – czy uda Ci się rozwikłać zagadkę, w którą jesteś uwikłany?

Wciel się w postać pełną determinacji rycerza lub oszałamiająco pięknej księżniczki, i zbuduj swoje królestwo, podbijajc kolejne zamki i zdobywając ziemie – rozwijaj zdobyte posiadłości. Przeżyj niezapomniane przygody, zawieraj sojusze i tocz epickie bitwy, aby stać się legendą w „Knights and Brides”! Zapraszamy do cudownego świata baśni wszystkie dziewczynki i chłopców! Zapisuj postęp w grze będąc zalogowanym.

Sterowanie – przy pomocy myszki lub palcem.

Aktualnie grasz w Rycerze i Księżniczki - jedną z fantastycznych gier z kategorii Gry Księżniczki. Nie zapomnij zagrać w inne niesamowite gry dla dziewczyn, które przygotowane zostały z myślą o małych i wiekszych damach. Dziewczynki znajdą tu super gry, które potrafią wciągnąć na wiele godzin...

14 442

Podobne Gry:

© 2013 - 2024. All Rights Reserved. Gry dla dziewczyn