Samantha Plum: The Globetrotting Chef 3

Samantha Plum: The Globetrotting Chef 3 – Nareszcie jest. Kolejna szansa na spotkanie z uroczą i pracowitą Samantą Plum.

Samanta, od wielkiego otwarcia restauracji The Loving Table ma bardzo dużo zajęć. Swego czasu odnalazła swojego ojca. Dzięki niemu podszlifowała kulinarną i zjednoczyła się z nim w wspólnej pasji. Teraz pragnie zostać aby do  jej restauracji, The Loving Table  trafiła historyczna książka z cudownymi przepisami na  mistyczne dania. Samanta może oczywiście liczyć na wsparcie ojca, ale i ty możesz się przydać. Pomóż ojcu i córce wygrać złote odznaki, zdobywając ukryte przedmioty. Nie tak łatwo je wypatrzeć, al wspólnymi siłami możecie spełnić to wspaniałe marzenia. Aby tego dokonać, przejdź przez serię zadań, w trakcie których trzeba odkryć wskazówki, szukając ukrytych przedmiotów. Ta gra w odnajdywanie ukrytych obiektów da Ci szansę na to, aby cieszyć się wspaniałą zabawą. Lista przedmiotów jest poniżej. W razie problemów kliknij w śliweczkę a uzyskasz podpowiedź.

Sterowanie – palcem (tablet) myszką (komputer)

Aktualnie grasz w Samantha Plum: The Globetrotting Chef 3 - jedną z fantastycznych gier z kategorii Gry Logiczne. Nie zapomnij zagrać w inne niesamowite gry dla dziewczyn, które przygotowane zostały z myślą o małych i wiekszych damach. Dziewczynki znajdą tu super gry, które potrafią wciągnąć na wiele godzin...

1 542
Trwa ładowanie gry...

Podobne Gry:

© 2013 - 2023. All Rights Reserved. Gry dla dziewczyn