Ślizgiem po Jeziorze Loch Ness

Ślizgiem po Jeziorze Loch Ness (Loch Ness Water Skiing) –  Wakacje nad Jeziorem Loch Ness? Czemu nie? Jest woda, jest słońce i są wodne atrakcje. A może Potwór z Loch Ness przywita się z nami?

Jak najlepiej spędzać czas nad tym słynnym zbiornikiem wodnym? Najlepiej z aparatem szukać dowodów na istnienie jakiegoś mitycznego stworzenia. Albo… Albo założyć narty wodne na stopy, strój na ciało i z uśmiechem na twarzy szaleć za motorówką. W końcu, nie codziennie ma się wakacje i okazję ku temu. Jeśli już jesteście gotowi to spinamy mięśnie całego ciała i 3, 2, 1 START. Szybka jazda. Gdzieś przed nami jest meta i do niej należy dopłynąć. W jednym kawałku. Aby tego dokonać, trzeba omijać łukiem stojące na drodze przeszkody. Raz w lewo, raz w prawo. Czasami wystarczy lekko odpłynąć a innym razem wziąć szerszy łuk. Są też odcinki, gdzie wystarczy płynąć prosto. Każdy zakończony etap otwiera wyższy i trudniejszy poziom.

Sterowanie – palcem (tablet) myszką (komputer)

Aktualnie grasz w Ślizgiem po Jeziorze Loch Ness - jedną z fantastycznych gier z kategorii Gry Akcji. Nie zapomnij zagrać w inne niesamowite gry dla dziewczyn, które przygotowane zostały z myślą o małych i wiekszych damach. Dziewczynki znajdą tu super gry, które potrafią wciągnąć na wiele godzin...

1 321
Trwa ładowanie gry...

Podobne Gry:

© 2013 - 2023. All Rights Reserved. Gry dla dziewczyn