Świąteczny Serniczek

Świąteczny Serniczek (Cheesecake Cheer) – masz ochotę na świąteczny serniczek, a na świąteczne ciasta trzeba trochę poczekać? Na nasz serniczek nie musisz czekać – on już jest gotowy i to on czeka na Ciebie:). Musisz go tylko pięknie świątecznie przyozdobić, zmieniaj kształt i ozdoby – spraw aby jego wygląd skłonił do działania i zrobienia takiego właśnie pysznego cuda. A kto wie może ten pięknie przyozdobiony kawałek ciasta zainspiruje Wasze mamy do działania i taki właśnie serniczek wyląduje na Waszym stole na święta. Tego Wam bardzo życzymy!
A jak już nasiedzicie się przy świątecznym stole to zajrzyjcie na naszą stronkę GryDlaDziewczyn.pl z fantastyczną rozrywką i z nowymi, świątecznymi grami dla dziewczyn. Zapraszamy!

Sterowanie – przy pomocy myszki.

Aktualnie grasz w Świąteczny Serniczek - jedną z fantastycznych gier z kategorii Gry Dekorowanki. Nie zapomnij zagrać w inne niesamowite gry dla dziewczyn, które przygotowane zostały z myślą o małych i wiekszych damach. Dziewczynki znajdą tu super gry, które potrafią wciągnąć na wiele godzin...

4 216

Niestety;( ta gra nie działa! Brak wtyczki.

Podobne Gry:

© 2013 - 2024. All Rights Reserved. Gry dla dziewczyn