Wyzwanie na Dopasowanie

Wyzwanie na Dopasowanie (Colored Shapes) – Jeśli kwadrat leży koło kwadrata, to widać na pierwszy rzut oka podobieństwo. Dobranie w pary takich kształtów nie powinno stanowić problemu. A co powiecie na szaleństwo wielu skomplikowanych kształtów?

Na kole leży pięć kolorowych kształtów. Jeden po środku a cztery wokół niego.Tylko jeden z tych czterech jest taki sam jak ten położony centralnie. Przez sekundę leżą sobie spokojnie i zaczynają się do siebie zbliżać. Jeśli połączą się wszystkie to w tym momencie gra zakończy się. Co więc należy zrobić? Należy odnaleźć ten jeden, wspomniany kształt i przyciągnąć do niego ten ze środka. Trenuj mózg, spostrzegawczość i refleks, dopasowując kolorowe kształty, rozmiary i symbole w możliwie najkrótszym czasie. Im więcej kształtów dopasujesz, tym wyższy wynik! Spróbuj osiągnąć mistrzostwo i uzyskać swój najlepszy czas!

Sterowanie – palcem ( tablet) myszką (komputer)

Aktualnie grasz w Wyzwanie na Dopasowanie - jedną z fantastycznych gier z kategorii Gry Logiczne. Nie zapomnij zagrać w inne niesamowite gry dla dziewczyn, które przygotowane zostały z myślą o małych i wiekszych damach. Dziewczynki znajdą tu super gry, które potrafią wciągnąć na wiele godzin...

1 235

Podobne Gry:

© 2013 - 2024. All Rights Reserved. Gry dla dziewczyn