Zuma Deluxe

Zuma Deluxe

Zuma Deluxe (Zumar Deluxe) – Przygotuj się na ekscytującą przygodę w grze Zuma Deluxe! Wciel się w rolę mistrza logicznych zagadek i rozwiąż niezliczone wyzwania, strzelając kolorowymi kulami w kierunku łańcucha kulek poruszających się w stronę świętej jaskini.

Twoim celem jest dopasowywanie kulek o tym samym kolorze, tworząc linie i eliminując je z łańcucha. Im więcej kulek uda Ci się usunąć w jednym ruchu, tym więcej punktów zdobędziesz. Ale uwaga – musisz być szybki i zręczny, ponieważ kule poruszają się coraz szybciej, a czas jest ograniczony!

Zuma Deluxe zapewnia godziny wspaniałej zabawy, podczas której będziesz mógł rozwijać swoje umiejętności logiczne i refleks. Czekają na Ciebie różnorodne poziomy trudności, piękne grafiki i dźwięki, które przeniosą Cię w świat pełen magii i wyzwań.

Gotowy na wyzwanie? Dołącz do zabawy już teraz i sprawdź, czy masz to, co potrzebne, aby stać się mistrzem Zuma Deluxe!

Aktualnie grasz w Zuma Deluxe - jedną z fantastycznych gier z kategorii Gry Przygodowe. Nie zapomnij zagrać w inne niesamowite gry dla dziewczyn, które przygotowane zostały z myślą o małych i wiekszych damach. Dziewczynki znajdą tu super gry, które potrafią wciągnąć na wiele godzin...

1 259

Podobne Gry:

© 2013 - 2024. All Rights Reserved. Gry dla dziewczyn