Eksperymenty Alchemika Salazara

Eksperymenty Alchemika Salazara (Salazar the Alchemist) – Cofnijmy się w mroczne czasy średniowiecza, gdy alchemia szukała sposobu na stworzenie kamienia filozoficznego.

Salazar jest bardzo miłym, jak na swoje czasy alchemikiem ale podobnie, jak jego koledzy ma tylko jedno marzenia. Stworzenie kamienia filozoficznego, który rozwiąże problemy całego świata. Droga do sukcesu prowadzi przez liczne eksperymenty. Mieszając różne składniki, można uzyskać nowe magiczne artefakty. Zostań pomocnikiem mistrza i podawaj mu składniki. Łącz jedną, magiczną linią takie same składniki. Co najmniej trzy a im więcej tym lepiej. Co uzyskasz, jeśli połączysz muchomory? Czy z ich połączenia powstanie coś nowego? Ile i jakich składników będzie potrzeba, aby stworzyć złoto lub jakiś inny cenny kamień? Tylko eksperymenty i doświadczenia mogą dać na jakąś odpowiedź na te nurtujące pytania.

Sterowanie – palcem (tablet) myszką (komputer)

Aktualnie grasz w Eksperymenty Alchemika Salazara - jedną z fantastycznych gier z kategorii Gry Logiczne. Nie zapomnij zagrać w inne niesamowite gry dla dziewczyn, które przygotowane zostały z myślą o małych i wiekszych damach. Dziewczynki znajdą tu super gry, które potrafią wciągnąć na wiele godzin...

1 288

Podobne Gry:

© 2013 - 2024. All Rights Reserved. Gry dla dziewczyn